Nasza oferta

Chcielibyśmy zaproponować Państwu współpracę w zakresie realizowania transportów drogowych na skalę krajową i międzynarodową. Nasz tabor składa się z kilkunastu samochodów o ładowności do 24 ton marek DAF, SCANIA, VOLVO, RENAULT.

Są to nowoczesne ciągniki siodłowe z naczepami uniwersalnymi o długości 13,60 m. Nasze naczepy są przystosowane do załadunku tylnego, bocznego oraz górnego. Zapewniamy powierzchnię ładunkową mieszczącą 34 miejsca paletowe. Wysokość naszych naczep waha się od 2,60 - 3,0 m. Nasze pojazdy przystosowane są do przewozu materiałów neutralnych, niebezpiecznych, jak i ponadgabarytowych.

Dzięki własnemu zapleczu technicznemu nasze pojazdy są utrzymywane w nienagannym stanie technicznym, co znacząco wpływa na jakość świadczonych przez nas usług. Zlecając nam transport towaru możecie być Państwo pewni, że dostarczymy go w nienagannym stanie do miejsca przeznaczenia. Wszystkie pojazdy wyposażone są w niezbędny sprzęt zabezpieczający towar przed uszkodzeniem.

Nasi kierowcy posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz duże doświadczenie w transporcie międzynarodowym.
Z każdym kierowcą posiadamy kontakt telefoniczny, możliwość ustalenia lokalizacji przesyłki dzięki Systemowi Lokalizacji Pojazdów GPS.

Zasięg naszej działalności obejmuje większość krajów europejskich.